Warsztaty

11 lipca 2021 - 18 lipca 2021 / KIKÓW

LETNI WARSZTAT METODĄ FELDENKRAISA

 

 

 


tel do gospodarza Michała Warchulskiego
602 176 523
 
adres ośrodka w Kikowie Kików 91a 28-131 Kików
 
 
Przypominam o wzięciu kocy dla, na miejscu będzie pewnie po jednym kocu na osobę więc jeśli chcesz mieć coś swojego pod sobą to weź swój lub jeśli zależy Ci by było bardziej miękko
 
resztę kwoty za warsztat można wpłacić przed warsztatem na to samo konto co zaliczkę, lub jeśli wolisz gotówką na miejscu.
za pobyt płacimy Michałowi na miejsu !!!

 

ATRAKCJE

8 dni praktyki Metodą Feldenkraisa

jednocześnie dużo czasu na odpoczynek

pyszne obfite bezmięsne jedzenie

piękne widoki dookoła, wspaniałe okoliczności przyrody, wymarzone tereny na spacery w terenie z widokiem po horyzont

kwiaty tak piękne i róznorodne że aż botanicy zjeżdżają się zewsząd by podziwiać

w pobliżu Solec Zdrój z leczniczymi kąpielami

 

PROGRAM

niedziela 11.07  zaczynamy zajęciami o 16.00 i robimy dwie lekcje kolacja 18.30

poniedziałek środa i piątek: śniadanie 8.30, zajęcia zaczynamy o 10.00 i robimy dwie lekcje przed obiadem (ok 13.00), po obiedzie czas wolny do 16.00 i potem dwie przed kolacją o 18.30

wtorek, czwartek i sobota: śniadanie 8.30 potem zaczynamy zajęcia o 10.00 i robimy dwie (czasem trzy) lekcje przed obiadem a popołudnie wolne

niedziela 18.07 robimy dwie lekcje przed śniadaniem i kończymy obiadem ok 13.00

CENA ZA POBYT i WYŻYWIENIE ZA DOBE OD OSOBY

150 zł za pokój 2 lub 3 osobowy z łazienką

140 zł za pokój 5 osobowy z łazienką

130 zł za miejsce na strychu bez łazienki (łazienka jest w korytarzu poniżej)

CENA ZA WARSZTAT 650 zł

miejsce rezerwuje wpłata zaliczki 200 zł na konto 87 1140 2004 0000 3102 3404 7817

tytułem "Feldenkrais Kików 2021"

Proszę na to konto nie wpłacać pieniędzy za pobyt, te zbiera gospodarz Michał Warchulski na miejscu lub można też pewnie przelać mu na konto . Mogę się dowiedzieć.

 

Zapisy i informacje i prowadzenie Jacek Paszkowski

tel 606 832 328  lub mail jacek@metoda-feldenkraisa.pl

Zapraszam Jacek Paszkowski

 

 

 

Warsztaty są dla wszystkich chętnych, początkujących i tych którzy już Metodę znają. Dla tych którzy robią to dla lepszego poznania siebie , własnego rozwoju czy poprawy swojej sprawności i ruchomości i zdrowia. Także dla tych którzy poza pracą własną, pragną wykorzystać zdobytą wiedzę w pracy z innymi, dla fizjoterapeutów, nauczycieli różnych form ruchu, tancerzy.  Warsztaty Metodą Feldenkraisa są dla osób ciekawych siebie, chcących wykroczyć poza to co dotychczas znane.  Warsztaty są dla każdego, niezależnie od stanu sprawności fizycznej. Jeśli masz jakieś ograniczenia i nie masz pewności czy takie warsztaty są dla Ciebie, zadzwoń. porozmawiamy i wspólnie zastanowimy się nad najbardziej odpowiednią formą ćwiczenia Metodą Feldenkraisa.

Rachunki wystawiam

Ćwiczymy w wygodnym ubraniu, nie musi być sportowe, raczej długie spodnie i długi rękaw, i skarpetki (bez obuwia) bo czasem wykonujemy ruchy poślizgu po podłodze. Ćwiczymy na podłodze na kocach

Zapisy i informacje Jacek Paszkowski 606 832 328 lub jacek@metoda-feldenkraisa.pl

 

 

[więcej / mniej]

28 lipca 2021 - 02 sierpnia 2021 / Pupki - Warmia

Zapraszam do pięknego Bezatu w Pupkach na Warmii

 

 

 


 

zaczynamy 28 lipca obiadem o godzinie 14.00,, potem zajęcia o godzinie 16.00

Siedlisko pośród pól i lasów, piękna sala na strychu, 3 bezmięsne posiłki dziennie i przede wszystkim dużo lekcji Feldenkraisa ale nie na tyle dużo by nie starczyło czasu na nic-nie-robienie i odpoczynek, to jest to co nas czeka w Pupkach.

Organizacja i zapisy i informacje

Basia Jakubowska (gospodyni w Bezacie) tel 601 393 440 BasiaJakubowska1@o2.pl

Prowadzenie Jacek Paszkowski 606 832 328, jacek@metoda-feldenkraisa.pl

 

zapraszamy

[więcej / mniej]

15 września 2021 - 19 września 2021 / Starzyna Puszcza Białowieska

Na koniec lata zapraszam do Starzyny w Puszczy Białowieskiej

 


Tak jak dotychczas w Starzynie,  będą to 4 dni warsztatowe, zaczynamy kolacją w środę 15 września, a zajęcia zaczynamy w czwartek po śniadaniu o godzinie 10.00

zrobimy w

czwartek 4 lekcje

piątek 2 lekcje a popołudnie wolne

sobota 4 lekcje

niedziela 2 lekcje i kończymy obiadem

Jak zawsze będą to urozmaicone lekcje, nie zabraknie minimalistycznych lekcji prowadzących nas w głąb siebie, jak i obszerniejszych lekcji, czasem dynamicznych w których z ruchem wychodzimy w przestrzeń zewnętrzną.

Warsztaty są dla wszystkich chętnych, początkujących i tych którzy już Metodę znają. Dla tych którzy robią to dla lepszego poznania siebie , własnego rozwoju czy poprawy swojej sprawności i ruchomości. Także dla tych którzy poza pracą własną, pragną wykorzystać zdobytą wiedzę w pracy z innymi, dla fizjoterapeutów, nauczycieli różnych form ruchu, tancerzy.  Osób ciekawych siebie, chcących wykroczyć poza to co dotychczas znane.

Na warsztatach będzie dużo czasu na pracę własną, to prawdziwie transformujące naszą motorykę doświadczenie. Będzie też czas na rozmowy, dzielenie się własnymi doświadczeniami (dla chętnych :) jak i pytania dotyczące metody, pracy w tym formacie edukacji somatycznej i gdziekolwiek jeszcze ciekawość nas zaprowadzi. Czas wglądu i wymiany.

Dla chętnych udostępniam nagrania podobnych lekcji do tych które zrobimy na warsztacie (chyba że będę nagrywał, wtedy będzie to dokładnie zapis warsztatu). Nagrania pomagają po warsztacie pogłębić proces i utrwalić efekty. Pozwalają też nie martwić się o to czy zapamiętamy konkretne sekwencje ruchów, gdybyśmy chcieli do nich potem sięgnąć i korzystać dla siebie czy też w pracy z innymi.

No i jest czas wolny. Cisza i spokój i wspaniała atmosfera, którą tworzą Małgosia i Andrzej, gospodarze Starzyny. Okolica jest wymarzona do spacerów, wycieczek rowerowych (puste drogi asfaltowe i nieskończona ilość dróg leśnych). Na miejscu jest basen a dla miłośników tenisa mamy do dyspozycji kort tenisowy.

3 posiłki bezmięsne

Nocleg w pokojach 2 lub 3 osobowych. Do zajęć mamy do dyspozycji piękną salę ok 120 m kw. z dużymi oknami.

Choć na sali są koce, to zachęcam do wzięcia własnego koca, by leżeć na swoim.

 

Cena za warsztat 560 zł (z czego 80 zł jest na pokrycie kosztów sali i jest przekazane gospodarzom)

Rezerwację potwierdza wpłata zaliczki 200 zł na konto 87 1140 2004 0000 3102 3404 7817

reszta, przelewem przed warsztatem na to samo konto co zaliczka lub na miejscu gotówką.

 

Cena za wyżywienie i zakwaterowanie 160 zł za dobę za osobę

płatne na konto Andrzej Perkowski, Starzyna 30, nr 31 1050 1823 1000 0022 7151 7589

 

UWAGA: zaliczka jest zwracana w w 50 % do dwóch tygodni przed warsztatem, na dwa tygodnie i krócej przed warsztatem zaliczka nie jest zwracana ani nie jest przenoszona na inny termin

Ilość miejsc ograniczona

masz pytania? Dzwoń lub pisz 606 832 328 lub jacek@metoda-feldenkraisa.pl

zapraszam serdecznie Jacek Paszkowski

[więcej / mniej]

23 października 2021 - 24 października 2021 / Gdynia

Warsztat Metodą Feldenkraisa


Szczegóły bliżej terminu,

[więcej / mniej]

U W A G A !

Teraz możesz uczestniczyć w warsztacie ONLINE. Warsztaty są nagrywane i nagrania audio lekcji z warsztatu można kupić. Cena 250 zł za warsztat. Przy większej ilości cena może być niższa. Również dostępne są warsztaty archiwalne. Jeśli jakiś temat Cię szczególnie interesuje spróbujemy to znaleźć.

Możliwe jest również uczestniczenie w zajęciach regularnych online. Lekcje środowe są nagrywane i jeśli chcesz je zrobić samodzielnie można je kupić za 30 zł za sztukę lub 100 zł za 4 lekcje. Masz pytania dzwoń 606 832 328.

WSZYSTKIE ZAJĘCIA

OPISANE NA TEJ STRONIE SĄ PROWADZONE PRZEZ JACKA PASZKOWSKIEGO.
tel. (0-22) 628 79 55, 0-606 832 328
e-mail: jacek@metoda-feldenkraisa.pl

Jacek Paszkowski...

...jest absolwentem warszawskiej AWF, wydziału rehabilitacji ruchowej. W trakcie i po zakończeniu studiów pracował jako instruktor narciarstwa, żeglarstwa oraz kajakarstwa górskiego. Po ukończeniu studiów wyjechał do USA gdzie pracował przez 8 lat jako rehabilitant w różnych ośrodkach, takich jak przychodnie medycyny sportowej, kliniki bólu, czy pooperacyjne oddziały ortopedyczne i neurologiczne. W Stanach poszerzał swoje zainteresowania zawodowe studiując wiele manualnych, tradycyjnych i tzw. alternatywnych metod terapii i pracy z ciałem. Jednak główny nurt zainteresowań zawodowych związany jest z metodami ruchowymi, głównie z Metodą Feldenkraisa. W 2000 roku ukończył 4-letni trening tej metody w Chicago i jest certyfikowanym nauczycielem Metody Feldenkraisa. Po powrocie założył i prowadzi Akademię Świadomego Ruchu, której misją jest propagowanie rozwoju osobistego, poznanie siebie i poprawa funkcjonowania poprzez ruch. Prowadzi regularne zajęcia z Metody Feldenkraisa w Warszawie, warsztaty i obozy wyjazdowe na terenie całej Polski. Metody Feldenkraisa uczył się od Anat Baniel, Mii Segal, Carla Ginsburga, Eilat Almagor, Anat Krevin, Stevena Rosenholtza, Francois Combeau, Larrego Goldfarba, Franka WildmanaYochanana Ryweranta.