Warsztaty

01 lutego 2020 - 02 lutego 2020 / Gdynia

Warsztat Metodą Feldenkraisa


Zapraszam na dwudniowy warsztat edukacji somatycznej Metodą Feldenkraisa

Tematem będzie głowa a w szczególności oczy. Moshe Feldenkrais mówił, że oczy organizują ruch całego ciała. Ruch oczu wpływa na napięcie mięśniowe pleców, kręgosłupa. Czy rozluźnione oczy wpływają na rozluźnienie całego ciała? Czy rozluźnione oczy sprawiają że lepiej widzimy? Czy rozluźnione oczy wpływają na to że pewniej stoimy na stopach? Z kolei Milton Erickson mawiał że świadomy umysł prawie w całości zamieszkuje w mięśniach oczu ... Pytania o oczy i ich relacji z resztą ciała można by mnożyć . Przyjrzymy się oczom głębiej. Poczujemy, poznamy, doświadczymy, oczy na nowo. To wyjątkowo delikatny warsztat. Dużo minimalistycznych ruchów, sporo wyobrażania, bycia ze sobą uważnie przyglądając się jak powoli odpuszczają napięcia, które wyhodowaliśmy sobie nieświadomie przez wiele lat. A wraz z rozluźnieniem pojawia się przestrzeń na nowe, lepsze sposoby funkcjonowania.

Warsztaty są… dla wszystkich tych, którzy chcą… się™ rozwijać‡, poznać‡ lepiej, poruszać‡ sprawniej, lżej, zdrowiej. Niezależnie od wieku, poziomu sprawności fizycznej każdy jest mile widziany i odniesie korzyści z tego co Metoda Feldenkraisa ma do zaproponowania.

Warsztat jest także dla rehabilitantów, instruktorów fitnessu, jogi, osób pracujących z innymi poprzez ciało czyli tych, którzy zdobytą‡ wiedzę™, umiejętności i doś›wiadczenie chcą wykorzystać w pracy zawodowej.

 godziny (zakończenie plus minus 15 minut)

sobota 12.30 - 19.00

niedziela 10.00 - 16.00

miejsce

Centrum Joga i Pilates

ul.Starowiejska 54/3 ( II piętro)

81-356 Gdynia

Zapisy i informacje

507 154 782

centrum@jogapilates.pl

[więcej / mniej]

04 lutego 2020 - 06 lutego 2020 / Lublin

Warsztat Metodą Feldenkraisa z Alanem Questelem


>>> Nasze mocne strony i słabości, jak nauczyć się je doceniać<<< WARSZTAT ALANA QUESTELA W LUBLINIE >>> 4,5 i 6 lutego 2020

Odkrycie Moshe Feldenkraisa, jak poprzez ruch można nieustannie tworzyć na nowo obraz siebie samego, nabiera w lekcjach Alana Questela nowego wymiaru. To już nie lekcja, to przygoda. Fascynującą podróż w głąb siebie w poszukiwaniu zagubionych możliwości rozwoju.

**********************
Nasze mocne strony i słabości… Docenianie obu… Jak to zrobić...
Zbyt często patrzymy na nasze problemy jak na rzeczy, które trzeba “naprawić”. Ale popatrzmy na nie także przez pryzmat naszych doświadczeń i naszych możliwości. Na coś, co należy wziąć pod uwagę, doceniać i dalej budować na tych podwalinach.

Pytanie jak to zrobić, by było to daleko więcej niż tylko perspektywa.

To konieczność poznania narzędzi służących do "naprawiania", zrozumienia konieczności ich używania i ciągłego wdrażania. I na tym skupimy się w trakcie tego warsztatu. A precyzyjniej - dlaczego tego, co robimy nie powinniśmy robić, a to czego nie robimy, właśnie robić należy. Bo to, czego brakuje i czego szukamy, to drogi lepszego połączenia. Nas samych z innymi.

Od wyciszania się, do lepszego słuchania tego, czego być może naprawdę potrzebujesz. Od zrozumienia, że to angażowanie w fundamentalne idee poprzez ruch jest po to, by pomóc Ci znaleźć nowe środki działania.

Abyś odkrył jak możesz wykorzystać trudności jako miejsce początkowe, zerowe, by od tego momentu intensywniej i co najważniejsze świadomie rozwijać siebie, łączyć się ze sobą i innymi i lubić siebie bardziej.

Serdecznie zapraszam
Alan Questel

**********************

>>> O PROWADZĄCYM <<<
Uczony pod okiem samego doktora Moshe Feldenkrais’a, Alan uczy i prowadzi wykłady w szpitalach, na uczelniach wyższych i w ramach Profesjonalnych Programów Treningowych Feldenkrais’a w Stanach Zjednoczonych, Australii, Europie, Ameryce Południowej, Azji i Kanadzie. Uczył na Uniwersytecie Princeton, State University of New York w Purchase, w New York Open Center (Otwarte Centrum w Nowym Jorku) i New Actors Workshop (Warsztat Nowych Aktorów). Obecnie Alan kieruje Ośrodkiem Nauczania Metody Feldenkraisa w Santa Fe w stanie Nowy Meksyk, gdzie również mieszka. Więcej o Alanie znajdziecie na jego stronie www.uncommonsensing.com

>>> CZAS <<<
4-6 lutego 2020

4 lutego (wtorek), 5 lutego (środa) i 6 lutego (czwartek)
10.00 - 13.00 - warsztat
13.00 - 14.30 - przerwa
14.30 - 17.00 - warsztat

>>> MIEJSCE <<<
Samodobro, ul. Juranda 7, Lublin

Jeśli jesteś spoza Lublina polecamy nocleg w hostelach:
Hostel Królewska, ul. Królewska 6, www.hostelkrolewska.pl
Folk Hostel, ul. Krakowskie Przedmieście 23, www.folkhostel.pl
Foto Hostel, ul. Lipowa 3, www.fotohostel.pl
Hostel Skłodowska, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 9, www.hostelsklodowska.pl

>>> PŁATNOŚCI<<<
Koszt udziału w warsztacie wynosi 1000 zł. Zadatek za warsztat w wysokości 300 zł należy wpłacić do 19 grudnia 2019 roku. Pozostałą kwotę, to jest 700 zł, należy wpłacić gotówką najpóźniej w dniu 6 lutego 2020 roku przed rozpoczęciem warsztatu.

Dane do wpłat:
mbank 64 1140 2004 0000 3002 7657 1819
Fabryka Ruchu i Zdrowia Harmonya Tomasz Daniłoś, ul. Warmińska 6, 20-724 Lublin
NIP: 712 309 69 75

>>> TŁUMACZENIE WARSZTATU <<<
Zależy nam, żeby jak najwięcej osób miało możliwość poznać pracę Alana, dlatego w czasie warsztatu będzie pracował tłumacz języka angielskiego, który na bieżąco będzie tłumaczył słowa Alana na język polski. Jeśli na warsztat przyjedzie duża grupa osób ze wschodu, warsztat będzie również tłumaczony na język rosyjski.

>>> JAK SIĘ ZAPISAĆ <<<
Zapisując się na warsztat prosimy:
1. wypełnić formularz zapisów dostępny na stronie https://docs.google.com/forms/d/1Rk5isFs52xNqV-Fxqd3zCzyiB-K5MlU07ShNwJLLgWs/edit?usp=sharing
2. dokonać wpłaty zadatku
3. przesłać potwierdzenie wpłaty zadatku na adres kontakt@feldenkraisdladzieci.pl

>>> CO ZE SOBĄ ZABRAĆ<<<
Na warsztacie zapewniamy maty do ćwiczeń. Polecamy niekrępujący ruchów strój. Jeśli bardzo marzniesz zabierz ze sobą dodatkową bluzę, ciepłe skarpetki, a jeśli potrzebujesz weź także koc do okrycia się. Zabierz ze sobą coś do picia i przekąszenia. Nasz układ nerwowy będzie potrzebował sporej dawki energii, dlatego wskazane są nawet słodycze:)

>>> KONTAKT<<<
Jeśli masz pytania odnośnie warsztatu wyślij do nas wiadomość przez Facebooka lub napisz na adres kontakt@feldenkraisdladzieci.pl

[więcej / mniej]

07 lutego 2020 / Warszawa

mini warsztat metodą Feldenkraisa


Zapraszamy do Studia Dantian na Słupecką 4/37A na dwugodzinny warsztat Feldenkraisa

godziny 18.00 - 20.00

cena 50 zł

zapisy i informacje studiodantian@gmail.com

ilość miejsc ograniczona

[więcej / mniej]

08 lutego 2020 - 09 lutego 2020 / Warszawa

Warsztat z Metody Feldenkraisa


Tak wiem, miał być warsztat z Alanem Questelem. Ale się nie odbędzie. Niestety. Zgłosiło się zbyt mało osób. Albo te które chciały się wybrać ociągały się za długo i efekt jest taki że Alan do Warszawy nie przyjedzie. Ale skoro już tak się stało to mam wolny weekend w który wcześniej (zanim dowiedziałem się o wizycie Alana) i tak planowałem zrobić warsztat w Warszawie.

Zatem będzie warsztat w Warszawie.

Będzie o sprawach fundamentalnych, mianowicie tematem wiodącym będzie obszar miednicy.

Dolne plecy, biodra, nogi a w tle cała reszta. Na tym warsztacie który będzie składał się zarówno z minimalistycznych lekcji jak i obszerniejszych ruchów odkrywać będziemy funkcjonalne połączenia między ruchomością nóg, bioder i kręgosłupa. Niezależnie czy coś Ci dolega i chcesz się usprawnić lub pozbyć bólu, czy też po prostu ciekawi Cię praca w nieinwazyjnej formule ruchu i robisz to dla własnego rozwoju ruchowego ten warsztat będzie pełen nowych i ciekawych odkryć. Odkryjesz że robienie mniej wolniej ale za to uważniej daje często lepsze i szybsze rezultaty a napewno inne niż w tradycyjnych lub bardziej znanych systemach ćwiczeń.

Warsztaty są… dla wszystkich tych, którzy chcą… się™ rozwijać‡, poznać‡ lepiej, poruszać‡ sprawniej, lżej, zdrowiej. Niezależnie od wieku, poziomu sprawności fizycznej każdy jest mile widziany i odniesie korzyści z tego co Metoda Feldenkraisa ma do zaproponowania.

Warsztat jest także dla rehabilitantów, instruktorów fitnessu, jogi, osób pracujących z innymi poprzez ciało czyli tych, którzy zdobytą‡ wiedzę™, umiejętności i doś›wiadczenie chcą wykorzystać w pracy zawodowej.

Dla chętnych wydaję zaś›wiadczenia o udziale w warsztacie. Nie jest konieczne wcześniejsze doświadczenie w pracy z Metodą Feldenkraisa. Warsztat jest zarówno dla tych, którzy zetkną się z Metodą po raz pierwszy jak i tych, którzy już z nią mieli wcześniej kontakt.

Warsztaty są nagrywane a nagrania audio udostępniane chętnym uczestnikom warsztatu do dalszej samodzielnej pracy. Daje to możliwość kontynuacji i pogłębiania procesu poprawy swojej sprawności ruchowej i zwiększania samoświadomości.

Cena:

300 zł jeśli zaliczka zostanie wpłacona do 25,01,2020

350 zł jeśli zaliczka zostanie wpłacona po tym czasie

Dla studentów, emerytów oraz uczestników wszystkich spotkań„ poprzedniej edycji cena odpowiednio 250 zł i 280 zł.

Rezerwację miejsca potwierdza wpłata zaliczki 100 zł na konto 87 1140 2004 0000 3102 3404 7817 tytułem "warsztat luty" . Przed dokonaniem wpłaty trzeba się™ zapisać (upewnić, że jest wolne miejsce) telefonicznie 606 832 328 bądź mailowo jacek@metoda-feldenkraisa.pl.

Uwaga, zaliczka jest zwrotna do tygodnia przed rozpoczęciem warsztatu i w wypadku odwołania po tym terminie NIE jest zwrotna ani też NIE jest przenoszona na kolejny lub inny warsztat.

Miejsce:

Warszawa, Powiś›le, przedszkole przy ul Śniegockiej 4/6, wejście do przedszkola przez furtkę od ulicy Śšniegockiej

sobota 10.00– 17.00 plus minus 15 minut,długa przerwa około godziny 13.30

niedziela 10.00 – 15. 30 plus minus 15 minut. W niedzielę nie robimy długiej przerwy obiadowej.

NOCLEG w przedszkolu jest możliwość przenocowania dla uczestników warsztatu. Należy mieć własny śpiwór, materace są na miejscu. koszt noclegu to 20 zł. Muszę wiedzieć wcześniej że ktoś chce nocować ponieważ wymaga to koordynacji z dozorcą ze strony przedszkola.

W czasie warsztatu mamy też dostęp do kuchni, w której na przerwie można przygotować sobie coś do jedzenia. W kuchni będzie też herbata i owoce.

Na warsztatach, dla uczestników, można będzie kupić‡ materiał‚y edukacyjne – pł‚yty z nagranymi lekcjami z 30 % zniżką….

Jak się ubrać‡ i co przynieść‡.

Wygodny i luźny strój, w miarę ciepły bo zajęcia nie są rozgrzewają…ce. Ƈwiczymy bez butów. Koce są… na miejscu, więc nie ma potrzeby przynoszenia, ale ktoś woli leżeć na czymś swoim to oczywiście można coś przynieść. Dobrze jest mieć ze sobą jakieś obuwie (np kapcie, klapki) do chodzenia po przedszkolu.

 

[więcej / mniej]

07 marca 2020 - 08 marca 2020 / Warszawa

Warsztat Metodą Feldenkraisa


Tematem tego warsztatu będzie początek. Początek naszej ruchowej drogi na ziemi. Każdego z osobna. To jak się ruchowo rozwijaliśmy w tym najwcześniejszym okresie miało ogromny wpływ na naszą motorykę teraz. Można do tego etapu wrócić, przyjrzeć się na nowo, doświadczyć innych rozwiązań niż te które wybraliśmy za młodu, przetreć nowe szlaki i spojrzeć na nowo na swój ruch, bezruch, kontakt z podłożem i miejsce w przestrzeni. To będzie powrót do wczesnych etapów rozwoju ruchowego. Bardzo ciekawa i przyjemna ta podróż w przeszłość a jej konsekwencje będą sięgać daleko w przyszłość.

Warsztaty są… dla wszystkich tych, którzy chcą… się™ rozwijać‡, poznać‡ lepiej, poruszać‡ sprawniej, lżej, zdrowiej. Niezależnie od wieku, poziomu sprawności fizycznej każdy jest mile widziany i odniesie korzyści z tego co Metoda Feldenkraisa ma do zaproponowania.

Warsztat jest także dla rehabilitantów, instruktorów fitnessu, jogi, osób pracujących z innymi poprzez ciało czyli tych, którzy zdobytą‡ wiedzę™, umiejętności i doś›wiadczenie chcą wykorzystać w pracy zawodowej.

Dla chętnych wydaję zaś›wiadczenia o udziale w warsztacie. Nie jest konieczne wcześniejsze doświadczenie w pracy z Metodą Feldenkraisa. Warsztat jest zarówno dla tych, którzy zetkną się z Metodą po raz pierwszy jak i tych, którzy już z nią mieli wcześniej kontakt.

Warsztaty są nagrywane a nagrania audio udostępniane chętnym uczestnikom warsztatu do dalszej samodzielnej pracy. Daje to możliwość kontynuacji i pogłębiania procesu poprawy swojej sprawności ruchowej i zwiększania samoświadomości.

Cena:

300 zł jeśli zaliczka zostanie wpłacona do 22. 02. 2020

350 zł jeśli zaliczka zostanie wpłacona po tym czasie

Dla studentów, emerytów oraz uczestników wszystkich spotkań„ poprzedniej edycji cena odpowiednio 250 zł i 280 zł.

Rezerwację miejsca potwierdza wpłata zaliczki 100 zł na konto 87 1140 2004 0000 3102 3404 7817 tytułem "warsztat marzec" . Przed dokonaniem wpłaty trzeba się™ zapisać (upewnić, że jest wolne miejsce) telefonicznie 606 832 328 bądź mailowo jacek@metoda-feldenkraisa.pl.

Uwaga, zaliczka jest zwrotna do tygodnia przed rozpoczęciem warsztatu i w wypadku odwołania po tym terminie NIE jest zwrotna ani też NIE jest przenoszona na kolejny lub inny warsztat.

Miejsce:

Warszawa, Powiś›le, przedszkole przy ul Śniegockiej 4/6, wejście do przedszkola przez furtkę od ulicy Śšniegockiej

sobota 10.00– 17.00 plus minus 15 minut,długa przerwa około godziny 13.30

niedziela 10.00 – 15. 30 plus minus 15 minut. W niedzielę nie robimy długiej przerwy obiadowej.

NOCLEG w przedszkolu jest możliwość przenocowania dla uczestników warsztatu. Należy mieć własny śpiwór, materace są na miejscu. koszt noclegu to 20 zł. Muszę wiedzieć wcześniej że ktoś chce nocować ponieważ wymaga to koordynacji z dozorcą ze strony przedszkola.

W czasie warsztatu mamy też dostęp do kuchni, w której na przerwie można przygotować sobie coś do jedzenia. W kuchni będzie też herbata i owoce.

Na warsztatach, dla uczestników, można będzie kupić‡ materiał‚y edukacyjne – pł‚yty z nagranymi lekcjami z 30 % zniżką….

Jak się ubrać‡ i co przynieść‡.

Wygodny i luźny strój, w miarę ciepły bo zajęcia nie są rozgrzewają…ce. Ƈwiczymy bez butów. Koce są… na miejscu, więc nie ma potrzeby przynoszenia, ale ktoś woli leżeć na czymś swoim to oczywiście można coś przynieść. Dobrze jest mieć ze sobą jakieś obuwie (np kapcie, klapki) do chodzenia po przedszkolu.

[więcej / mniej]

18 kwietnia 2020 - 19 kwietnia 2020 / Warszawa

Wasztat Feldenkraisa


Tym razem przyjrzymy się oddechowi. ODDECH, WDECH, WYDECH i tak przez całe życie. Czy wiemy jak oddychamy, jak często wstrzymujemy oddech? i czy wiemy że to robimy? Jak możemy swobodniej oddychać, bardziej naturalnie? Co do tego ma ruchomość klatki piersiowej, kręgosłupa piersiowego, szyi, bioder ... ? Wiele. Te i inne funkcjonalne połączenia będziemy analizować w uważnym ruchu, budując głębszy kontakt ze sobą, rozwijając samoświadomość poprawiać jednocześnie ruchomość, swobodę, lekkość, łatwość poruszania. Będzie zarówno minimalistycznie, bardzo głęboko jak i obszerniej, dynamiczniej. Przyjdź i sprawdź jak tak nieinwazyjne i uważne ćwiczenia mogą zmienić twoje podejście do siebie, do spraw codziennych. To metoda na której jednymi z najczęściej słyszanych poleceń jest " zostaw to i odpocznij" , "zrób mniej, wolniej, nie siłuj się i znów odpocznij".

W takim podejściu odbudowujemy zaufanie do siebie, nasz system nerwowy, który na codzień jest poddawany próbie sił musi nas bronić przed samym sobą. Bo głowa chce więcej, silniej, mocniej a to często prowadzi do przeciążeń, napięć z destrukcyjnymi skutkami. Nasz układ nerwowy jest często mądrzejszy niż my sami i wie o tym i broni nas przed tym byśmy nie zrobili sobie krzywdy. Ciągle jest w gotowości i napięciu. W metodzie feldenkraisa chcemy dać samym sobie komunikat że jest bezpiecznie nic złego sobie nie zrobię, że będę uważnie słuchać siebie i gdy zajdzie potrzeba to się zatrzymam. W takiej sytuacji nasz układ nerwowy może nam zaufać, odpuścić i opuścić gardę a wraz z tym pojawia się przestrzeń na nowe możliwośći, drobi, sposoby. O tym jest też Metoda Feldenkraisa.

 

Warsztaty są… dla wszystkich tych, którzy chcą… się™ rozwijać‡, poznać‡ lepiej, poruszać‡ sprawniej, lżej, zdrowiej. Niezależnie od wieku, poziomu sprawności fizycznej każdy jest mile widziany i odniesie korzyści z tego co Metoda Feldenkraisa ma do zaproponowania.

Warsztat jest także dla rehabilitantów, instruktorów fitnessu, jogi, osób pracujących z innymi poprzez ciało czyli tych, którzy zdobytą‡ wiedzę™, umiejętności i doś›wiadczenie chcą wykorzystać w pracy zawodowej.

Dla chętnych wydaję zaś›wiadczenia o udziale w warsztacie. Nie jest konieczne wcześniejsze doświadczenie w pracy z Metodą Feldenkraisa. Warsztat jest zarówno dla tych, którzy zetkną się z Metodą po raz pierwszy jak i tych, którzy już z nią mieli wcześniej kontakt.

Warsztaty są nagrywane a nagrania audio udostępniane chętnym uczestnikom warsztatu do dalszej samodzielnej pracy. Daje to możliwość kontynuacji i pogłębiania procesu poprawy swojej sprawności ruchowej i zwiększania samoświadomości.

Cena:

300 zł jeśli zaliczka zostanie wpłacona do 28. 12. 2019

350 zł jeśli zaliczka zostanie wpłacona po tym czasie

Dla studentów, emerytów oraz uczestników wszystkich spotkań„ poprzedniej edycji cena odpowiednio 250 zł i 280 zł.

Rezerwację miejsca potwierdza wpłata zaliczki 100 zł na konto 87 1140 2004 0000 3102 3404 7817 tytułem "warsztat styczeń" . Przed dokonaniem wpłaty trzeba się™ zapisać (upewnić, że jest wolne miejsce) telefonicznie 606 832 328 bądź mailowo jacek@metoda-feldenkraisa.pl.

Uwaga, zaliczka jest zwrotna do tygodnia przed rozpoczęciem warsztatu i w wypadku odwołania po tym terminie NIE jest zwrotna ani też NIE jest przenoszona na kolejny lub inny warsztat.

Miejsce:

Warszawa, Powiś›le, przedszkole przy ul Śniegockiej 4/6, wejście do przedszkola przez furtkę od ulicy Śšniegockiej

sobota 10.00– 17.00 plus minus 15 minut,długa przerwa około godziny 13.30

niedziela 10.00 – 15. 30 plus minus 15 minut. W niedzielę nie robimy długiej przerwy obiadowej.

NOCLEG w przedszkolu jest możliwość przenocowania dla uczestników warsztatu. Należy mieć własny śpiwór, materace są na miejscu. koszt noclegu to 20 zł. Muszę wiedzieć wcześniej że ktoś chce nocować ponieważ wymaga to koordynacji z dozorcą ze strony przedszkola.

W czasie warsztatu mamy też dostęp do kuchni, w której na przerwie można przygotować sobie coś do jedzenia. W kuchni będzie też herbata i owoce.

Na warsztatach, dla uczestników, można będzie kupić‡ materiał‚y edukacyjne – pł‚yty z nagranymi lekcjami z 30 % zniżką….

Jak się ubrać‡ i co przynieść‡.

Wygodny i luźny strój, w miarę ciepły bo zajęcia nie są rozgrzewają…ce. Ƈwiczymy bez butów. Koce są… na miejscu, więc nie ma potrzeby przynoszenia, ale ktoś woli leżeć na czymś swoim to oczywiście można coś przynieść. Dobrze jest mieć ze sobą jakieś obuwie (np kapcie, klapki) do chodzenia po przedszkolu.

[więcej / mniej]

10 maja 2020 / Płock

Warsztat Metody Feldenkraisa


Ponownie zapraszam do Płocka na jednodniowy warsztat

organizacja i zapisy i informacje Karolina Spychalska

e-mail: karolina@joga-plock.pl
tel.: 515-188-428

więcej szczegółów wkrótce

Zapraszam Jacek Paszkowski

 

[więcej / mniej]

16 maja 2020 - 17 maja 2020 / Warszawa


[więcej / mniej]

21 maja 2020 - 24 maja 2020 / Starzyna Puszcza Białowieska

Wyjazdowy warsztat Meotdą Feldenkraisa


[więcej / mniej]

12 lipca 2020 - 19 lipca 2020 / Kików k/Buska Zdroju

Letni warsztat Metodą Feldenkraisa


Zapraszam na 8 dniowy letni warsztat Metodą Feldenkraisa.

Na warsztacie będziemy robić bardzo różnorodne lekcje od minimalistycznych lekcji odbywających się w dużej mierze w wewnętrznej przestrzeni do ruchów obszerniejszych i dynamicznych.

Warsztat jest dla wszystkich chętnych niezależnie od sprawności ruchowej.

Już po raz kolejny letni obóz odbędzie się w gościnnym, pięknym i pysznym Kikowie. Ośrodek położony na wzgórzu z widokiem po horyzont na otaczające pola, łąki. Wspaniałem miejsce na odpoczynek. Ćwiczymy na ośmiokątnej 120 metrowej przeszklonej sali. Jemy bezmięsnie 3 pyszne i obfite posiłki dziennie.

Przybliżony program. Co drugi dzień robimy popołudnie wolne ćwicząc tylko do obiadu. To konieczne i potrzebne przerwy i dla odpoczynku w ogóle i po to by dać sobie czas na przyswojenie i zintegrowanie przerobionego materiału zmysłowo ruchowego.

Niedziela 12.lipca, zaczynamy zajęciami o 16.00, kolacja 18.30 (w niedzielę pierwszym posiłkiem w ośrodku jest kolacja)

Poniedziałek 13 lipca.

8.30 śniadanie,

10.00 ćwiczenia do ok 12.30 - 13.00

13.00 obiad,

16.00 ćwiczenia

18.30 kolacja

Wtorek  14 lipca ćwiczymy tylko do obiadu, popołudnie wolne, posiłki jw.

Środa 15 lipca - jak poniedziałek

Czwartek 16 lipca - jak wtorek

Piątek 17 lipca - jak poniedziałek

Sobota 18. lipca - jak wtorek

Niedziela 19 lipca ćwiczymy też tylko do obiadu i kończymy obiadem

cena

za warsztat to 650 zł

za pobyt (jedzenie i nocleg) to

1050 zł w pokoju 2 osobowym z łazienką

980 zł w pokoju 3 lub 5 osobowym z łazienką

910 zł na strychu bez łazienki

na razie proszę nie wpłacać zaliczki, będę się w tej sprawie kontaktował

Ilość miejsc ograniczona ,

Masz pytania dzwoń lub pisz 606 832 328, jacek@metoda-feldenkraisa.pl

zapraszam Jacek Paszkowski

 

[więcej / mniej]

30 lipca 2020 - 04 sierpnia 2020 / Pupki, Warmia

6 dniowy warsztat Metodą Feldenkraisa


Zapraszam na Warmię do gospodarstwa Bezat na letnie feldenkraisowanie i wypoczywanie

http://www.wbezacie.pl/

zapisy informacje i organizacja Barbara Jakubowska 601 39 34 40

kontakt@wbezacie.pl

[więcej / mniej]

U W A G A !

Teraz możesz uczestniczyć w warsztacie ONLINE. Warsztaty są nagrywane i nagrania audio lekcji z warsztatu można kupić. Cena 250 zł za warsztat. Przy większej ilości cena może być niższa. Również dostępne są warsztaty archiwalne. Jeśli jakiś temat Cię szczególnie interesuje spróbujemy to znaleźć.

Możliwe jest również uczestniczenie w zajęciach regularnych online. Lekcje środowe są nagrywane i jeśli chcesz je zrobić samodzielnie można je kupić za 30 zł za sztukę lub 100 zł za 4 lekcje. Masz pytania dzwoń 606 832 328.

WSZYSTKIE ZAJĘCIA

OPISANE NA TEJ STRONIE SĄ PROWADZONE PRZEZ JACKA PASZKOWSKIEGO.
tel. (0-22) 628 79 55, 0-606 832 328
e-mail: jacek@metoda-feldenkraisa.pl

Jacek Paszkowski...

...jest absolwentem warszawskiej AWF, wydziału rehabilitacji ruchowej. W trakcie i po zakończeniu studiów pracował jako instruktor narciarstwa, żeglarstwa oraz kajakarstwa górskiego. Po ukończeniu studiów wyjechał do USA gdzie pracował przez 8 lat jako rehabilitant w różnych ośrodkach, takich jak przychodnie medycyny sportowej, kliniki bólu, czy pooperacyjne oddziały ortopedyczne i neurologiczne. W Stanach poszerzał swoje zainteresowania zawodowe studiując wiele manualnych, tradycyjnych i tzw. alternatywnych metod terapii i pracy z ciałem. Jednak główny nurt zainteresowań zawodowych związany jest z metodami ruchowymi, głównie z Metodą Feldenkraisa. W 2000 roku ukończył 4-letni trening tej metody w Chicago i jest certyfikowanym nauczycielem Metody Feldenkraisa. Po powrocie założył i prowadzi Akademię Świadomego Ruchu, której misją jest propagowanie rozwoju osobistego, poznanie siebie i poprawa funkcjonowania poprzez ruch. Prowadzi regularne zajęcia z Metody Feldenkraisa w Warszawie, warsztaty i obozy wyjazdowe na terenie całej Polski. Metody Feldenkraisa uczył się od Anat Baniel, Mii Segal, Carla Ginsburga, Eilat Almagor, Anat Krevin, Stevena Rosenholtza, Francois Combeau, Larrego Goldfarba, Franka WildmanaYochanana Ryweranta.